full screen background image

Demo verze softwaru ke stažení

Demonstrační verze, které můžete získat na této stránce jsou téměř plně funkční programy. Potlačen je pouze export ve formátu DXF a výstup NC programu je znehodnocen. Vytvořená data je možno libovolně ukládat a načítat, nelze je ale použít v "ostré" verzi programu.

Drátové řezání - verze 4.14 rev. 3

Stáhněte a rozbalte soubor na pevném disku. Po rozbalení spusťte soubor setup.exe a řiďte se pokyny instalačního programu. Není potřeba nic doinstalovat, demoverze je včetně nápovědy. Velikost stahovaného souboru 45 MB.

Třískové obrábění - verze 4.13 rev. 2

Stáhněte a rozbalte soubor na pevném disku. Po rozbalení spusťte soubor setup.exe a řiďte se pokyny instalačního programu. Není potřeba nic doinstalovat, demoverze je včetně nápovědy. Velikost stahovaného souboru 33 MB.

Třískové obrábění - verze 4.14

Stáhněte a rozbalte soubor na pevném disku. Po rozbalení spusťte soubor setup.exe a řiďte se pokyny instalačního programu. Není potřeba nic doinstalovat, demoverze je včetně nápovědy. Velikost stahovaného souboru 42 MB.

 

Pokud při instalaci demo verze hlásí instalátor chybějící soubory, došlo pravděpodobně k chybě při stahování a instalační soubory nejsou kompletní, případně jsou poškozeny. V tom případě doporučujeme opětovné stažení demo verze, nejlépe v jiném prohlížeči a opětovnou instalaci.